Novinky a dotisky

Černý Petr

Abeceda

EAN kód: 8595038709374

O nás

Nakladatelství zahájilo činnost v roce 1990. V té době do výrobního programu patřily pouze omalovánky A5 se zpracováním na volná témata typu pohádky, auta, zvířata atd.. Postupem času došlo k rozvoji výrobního programu v oblasti produktů a současně i využívání licencí jak českých, tak i zahraničních.

V současné době se výrobní program skládá z několika směrů:

  • výroba omalovánek různých formátů a zpracování
  • výroba kreativních omalovánek s aktivními prvky
  • výroba omalovánkových setů s vodovými barvami a štětcem
  • výroba her – pexesa, domina, karetní hry různých typů (Černý Petr, Kvarteto, dětské hrací karty, ...) maze game
  • výroba pomůcek pro školáky – výukové hodiny, zápisníčky, zápisníky s vazbou twin wire a 3D efektem, desky pro školáky, rozvrhy, záložky s měřítky i 3D efektem

Na všech výrobcích se můžete setkat s motivy Krtka a jeho přátel, Štěňátka, Cvrčka, Veselé mašinky, Makové panenky, Křemílka a Vochomůrky, Rákosníčka, Malé čarodějnice, Štaflíka a Špagetky, Mikeše, Čtyřlístka, Medvídka Baribala a Strawberry. Mnohé tyto motivy slavily, či slaví významná výročí 40, 50 let.

Jejich popularita je stálá po mnoho generací a patří mezi stálice v tvorbě pro děti.
Výše uvedené licence jsou naší společností na vyráběné typy výrobků užívány výhradně

Vedle změn a rozvoje výrobního programu došlo ke změnám a rozvoji i společnosti a to: založení dceřiné pobočky na Slovensku a přetransformování na právnickou formu. Již jako AKIM nakladatelství, s.r.o jsme získali OSVĚDČENÍ na výrobky: pexesa, domina a karetní hry, a to – Česká kvalita, Bezpečná a kvalitní hračka.

Od samého počátku, a i ve všech etapách změn, jsme vždy kladli důraz na kvalitu technickou, grafickou, trendovost a snažili jsme se maximálně vyhovět požadavkům našich zákazníků.

Upozornění: Veškeré materiály uváděné na těchto webových stránkách jsou chráněny autorským zákonem a jako předměty duševního vlastnictví nelze s nimi, a to ani částečně, bez výslovného písemného souhlasu AKIM nakladatelství, s.r.o. jakkoliv nakládat (tzn. zejména je nelze kopírovat, používat, jakkoliv měnit, upravovat apod.